Hizmetlerimiz

MOLEKÜLER MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Era Doğa Koruma Bilimleri firması, belirli bir rehabilitasyon problemini çözmek amacıyla, hidrokarbon bileşiklerin hidrojen ve oksijen bağlarının kırılması, karbon yapılarının kapsülasyonu gibi moleküler mühendislik çalışmalarını su, toprak, hava ve selüloz bazlı malzemeler üzerinde başarıyla uygulamakta ve elde edilen çözümleri mekanik sistemlere dönüştürerek projelendirmektedir.

Su Rehabilitasyon Hizmetleri
Su Rehabilitasyon Hizmetleri Akofer Sistemlerimizin Yardımıyla Hidrokarbon Bileşiklerin Amino Asitlere Parçalanması Esasına Dayanır. Herhangi bir Filtre ve Kimyasal Kullanılmaz.
Toprak Rehabilitasyon Hizmetleri
Toprak Rehabilitasyon Hizmetleri Akofer Sistemlerimizin Yardımıyla Toprağın Su, Hava ve Güneş ile Sağlıklı Bir Etkileşim İçine Girmesini Amaçlamaktadır
Hava Rehabilitasyon Hizmetleri
Hava Rehabilitasyon Hizmetleri Akofer Sistemlerimiz Tarafından Hava Hücrelerinin Temizlenmesi Esasına Dayanır. Filtre Bazlı Değildir.
Selüloz Bazlı Malzemelere Mukavemet ve Yanmazlık Kazandıran Moleküler Mühendislik Hizmetleri
Era Doğa Koruma Bilimleri firması, Koruyan Teknolojileriyle selüloz bazlı plakalara alev almazlık, yanmazlık, nem almazlık, su iticilik, ses geçirmezlik ve sağlamlık özellikleri kazandırarak, onları, otomotiv, ulaşım, havacılık, inşaat, mobilya sektörlerinde kullanılmak üzere, kamu ve özel, tüm endüstri alanlarına ürün üreten işletme, tesis, fabrika, kurum ve kuruluşlara kompozit hammadde veya kompozit ara mamül olarak verebilmektedir.